یک قفل ساز حرفه ای گفت: من تا حد زیادی خرابی CAS را به دلیلتلاش برای کاهش رتبه یا برنامه نویسی کلیدیVVDI2دیده امتا به آن اطمینان کنم که از طریق obd هر کاری انجام می دهد.بهتر است فقط CAS را روی نیمکت بخوانید و از آن برای ساختن کلید استفاده کنید.حتی ISTA-P آنلاین BMW نیز در هنگام برنامه نویسی CAS گاهاً خراب می شود، پس چرا من به یک ابزار پس از فروش اعتماد کامل دارم؟

با استفاده از VVDI2 برای برنامه نویسی و خرابی کلید CAS ، چگونه می توان این کار را انجام داد؟

و بازخورد کاربر دیگر: VVDI2 دیروز کلید BMW 2007 سری 1 را اضافه کردم این ماشین CAS3 است که پس از چند ساعت رانندگی با علامت فرمان ELV روی صفحه نمایش روشن شد و مشتری پس از آن بدون احتراق روی صفحه و اتومبیل اشتعال را خاموش کرد.

پس چه باید کرد؟

یکی از کاربران ارشد تجربه خود را به اشتراک گذاشت:

به همین دلیل من همیشه CAS را از طریق eeprom انجام می دهم.بهتر است زمان بیشتری را برای انجام کار از این طریق صرف کنم تااینکه بعداً میانبر بروم و چنین مشکلاتی داشتهباشم.

اگر از کارهای لحیم کاری خود مراقبت کنید ، با ابزارهای مناسب (و بدون نیاز به گران بودن آنها) 99٪ ایمن است.معمولاً کسانی که هنگام خواندن eep چیزی را پیچ می کردند ، به کار لحیم کاری خود توجه نمی کردند.

من در مورد CAS 1-3 صحبت می کنم

کاربر دیگری گفت:

Smok گزینه ای برای برنامه ریزی کلیدهای bmw ندارد.

من از vvdi2 برای cas2 و CAS3 استفاده می کنم.

هرگز مشکلی نداشته ام اما من همیشه بررسی می کنم که آیا قفل فرمان روشن است یا نه ، من فقط همگام سازی می کنم.

یک کاربر دیگر گفت:

Vvdi progو hextag در bmw بسیار خوب هستند.

Hextag در bmw بهتر است (cas4 بدون از بین بردن اجزای سازنده یا برش) اما vvdi prog موارد بی حرکت دهنده و سایر موارد را پوشش می دهد.

.

هیچ چیز 100٪ نیست ، اما فرایندهایی وجود دارد که می توانید امتیاز بهتری کسب کنید.

و همچنین به مهارت شما بستگی دارد.

www.xhorsevvdi.com

XTOOL X100 PAD SEAT نمای کلی عملکرد برنامه نویسی کلیدی

بازخورد کاربر برنامه نویس کلیدی XTOOL X100 PAD3 OBD2

XTOOL X100 PAD2 Pro نمای کلی عملکرد برنامه نویسی کلید نیسان

XTOOL X100 PAD3 BWM کلید برنامه نویسی کلید عملکرد

با استفاده از VVDI2 برای برنامه نویسی و خرابی کلید CAS ، چگونه می توان این کار را انجام داد؟

بازخورد کاربر برنامه نویس کلیدی XTOOL X100 PAD2 Pro OBD2

XTOOL X100 PAD2 Pro LEXUS کلید برنامه نویسی کلید عملکرد

کنم ,cas ,پس ,bmw ,، ,انجام ,می کنم ,cas را ,برنامه نویسی ,پس از ,بهتر است

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

anipliuizer حجت الاسلام محمد ساوری کتولی دانلود مطالب ایران 96 بادرود رسانه فروشگاه لپتاپ اهورامزدا فناوری اطلاعات sazmagame Cheap MLB Detroit Tigers Jerseys at Reasonable Price. Mayran