به عنوان یکی دیگر حرفه ای OBD2 اسکنر تشخیصی نمایندهXtool کلید برنامه نویس،Xtool X100 Pad2 نرم افزاربسیار مقرون به صرفه است که می تواند بسیاری از راه حل های مناسب برای مکانیک، کارکنان تعمیرگاه های خودرو و DIYers ارائه شده است.این خودرو با همان لیست اتومبیلXtool X100 Pad3 بهباتری قوی ، فضای ذخیره سازی بزرگ و سرعت کار سریع نیز مجهز می شود.

علاوه بر این ، این یک عملکرد تنظیم مجدد روغن با یک کلیک ابتکاری برای مدل های گسترده ماشین ، 4 سیستم تشخیص ، و برنامه نویسی کلید حرفه ای را فراهم می کند و همچنین از توابع ویژه ای از جمله تنظیم مجدد نور سرویس روغن ، تنظیم مجدد چراغ کمربند تایمر ، تنظیم مجدد چراغ هشدار فشار تایر ، EPB پشتیبانی می کند تنظیم مجدد ، تنظیم مجدد بدنه گاز ، تنظیم مجدد DPF ، تنظیم مجدد باتری و غیره

بازخورد کاربر برنامه نویس کلیدی XTOOL X100 PAD2 Pro OBD2

در محتوای زیر ، بیایید بازخورد کاربر در مورد این اسکنر تشخیصی را ببینیم و سعی کنیم بیشتر در مورد نیازهای عملی یا مشکلاتی که مشتریان بیشتر به آنها توجه دارند ، بدانیم.

بازخورد کاربر XTOOL X100 PAD2 Pro 1:

حمل و نقل سریع در عرض 6 روز به اینجا رسید!کاملاً بر روی آئودی A6 2011 من کار کرده است. همچنین برای برنامه ریزی کلیدهای اتومبیل VW 4 و 5 نسل دوم نیازی به خرید نشانه اضافی یا چیز دیگری نیست.

بازخورد کاربر XTOOL X100 PAD2 Pro 2:

مورد را دریافت کرده اید. همه چیز خوب است و از شما متشکرم!ابزاری عالی برای تغییر مایل به KM در Maserati Granturismo.Twan FYI ، Granturismo و Grancabrio همان ابزارهای Quartoporte را دارند.

بازخورد کاربر XTOOL X100 PAD2 Pro 3:

فروشنده عالی A +++++++++.خوب ارزش پول را دارد.این Xtool pad2 pro در رنو مگان 2 بسیار خوب کار کرد و بسیار سریع بود.

بازخورد کاربر XTOOL X100 PAD2 Pro 4:

این ابزار pad2 pro بازار اتومبیل اروپا را پوشش می دهد (به عنوان مثال: Ford eu ، VW eu ، opel EU ، bmw eu و غیره) ، در واقع محصول اصلی XTOOL است که برای مارک های خودروی اتحادیه اروپا ساخته شده است

دارای انباری مستقر در انگلیس که نزدیک خانه من است باشد.خدمات سریع و محصول خوب.

بازخورد کاربر XTOOL X100 PAD2 Pro 5:

تجربه خرید بسیار دلپذیری ، من قبلاً obdstar x300 pro3 را خریداری کرده ام ، اما تا زمانی که به xtool x100 pad2 pro نرسیدم ، متوجه می شوم که این ابزار در ابتدایی ترین عملکردهای تشخیصی و همچنین برخی توابع ویژه پیشرفته بسیار شگفت آور است.این می تواند به من خیلی بیشتر کمک کند و در هزینه های زیادی صرفه جویی کند تا ماشینم را به فروشگاه های فروشنده برسانم و مشکلات کوچک بیشتری را از این بابت داشته باشم.

بازخورد کاربر XTOOL X100 PAD2 Pro 6:

من یک تکنسین اتومبیل هستم و تقریباً هر روز از آن استفاده می کنم تا آنجا که شما از آن برای دسترسی به سیستم های امنیتی استفاده می کنید ، این یک جانور است اما من آن را به عنوان یک کد خوان منظم توصیه نمی کنم.در واقع برای کسانی که می خواهند کلید اتومبیل بسازند یا ابتدایی ترین بررسی تشخیصی روزمره را برای ماشین شما انجام دهند ، مناسب تر است.علاوه بر این ، از برنامه نویسی کلیدهای جدید در یک موقعیت از دست رفته کل کلید پشتیبانی می کند.

بازخورد کاربر XTOOL X100 PAD2 Pro 7:

این PAD2 pro ابزاری فوق العاده برای کمک به من در ساخت Jaguar XE 2017 برای تصحیح مسافت پیموده شده است.همچنین سرویس تحویل سریع و بسته بندی شده ، خدمات بسیار خوب مشتری.

بازخورد کاربر XTOOL X100 PAD2 Pro 8:

فقط می توانم بگویم ، این ابزار در برنامه نویسی FOB من برای میتسوبیشی اوتلندر GT 2016 کاملاً خوب عمل می کند ، اما فقط از سال ساخت قبل از 2016 پشتیبانی می کند. کمی ناامید ، اما مهم نیست ، به سخت افزار با کیفیت بالا و تشخیص های دقیق مجهز است.

www.xtool.co.uk

XTOOL X100 PAD SEAT نمای کلی عملکرد برنامه نویسی کلیدی

بازخورد کاربر برنامه نویس کلیدی XTOOL X100 PAD3 OBD2

XTOOL X100 PAD2 Pro نمای کلی عملکرد برنامه نویسی کلید نیسان

XTOOL X100 PAD3 BWM کلید برنامه نویسی کلید عملکرد

با استفاده از VVDI2 برای برنامه نویسی و خرابی کلید CAS ، چگونه می توان این کار را انجام داد؟

بازخورد کاربر برنامه نویس کلیدی XTOOL X100 PAD2 Pro OBD2

XTOOL X100 PAD2 Pro LEXUS کلید برنامه نویسی کلید عملکرد

، ,pad2 ,pro ,xtool ,x100 ,کاربر ,pad2 pro ,x100 pad2 ,بازخورد کاربر ,xtool x100 ,کاربر xtool ,بازخورد کاربر xtool

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کتاب دانلود اخبار تکنولوژی و فناوری جدیدترین اخبار از دنیای فوتبال Alfredo's notes frektalikhonar haftrange منزل مبله در یزد Freecourses tensdismaloo inolesedsne